Kendisini tuvalet kagidi gibi kullandiran subaylardan Murat Yücel..

Murat Yücel Hava Kuvvetlerinde delikanlılığı ile övünen birisi. Şimdi yazacaklarım ne kadar karaktersiz olduğunun kanıtıdır.15 Temmuz sonrası başlayan cadı avında en büyük darbeyi Hava kuvvetleri aldı, almaya devam ediyor. Hayali senaryolar, olabilir gibi ihtimal içeren cümleler ile on binlerce insanın hayatı karartıldı.Kendi kariyerimi kurtarayım da ne oluyorsa olsun diyenler Silahlı Kuvvetlere dün olduğu gibi bugün de en çok zararı verdi, veriyor.

Malum olaydan sonra Murat Yücel savcının ve Albay Mete Kuş’un tuvalet kağıdı olmayı kabul edip. Daha sonra sifon çekilenlerden birisi. Albay Mete Kuş’u çoğunuz Erdoğan’ın koruma filosu haberlerinden duydunuz.dxilfahuuaa-nki.jpg-large

Hava Kuvvetlerinde herkesi iftiracı/itirafçı olduğunu inandırdı Murat Yücel. Eşinin dahi hiçbirşeyden haberi yoktu. Ta ki birileri Hava Kuvvetlerine iddianamesini dağıtana kadar.

Peki neler var iddianamede? Mahkemede neler oldu?

Detayli anlattigimiz video linktedir.

 

 

Örgüt üyeliğini kabul eden Murat Yücel ‘ın koruma filosunun kocaman albayı mahkemeye bağlandı. Albay Mete Kuş mahkemede terörist olduğunu kabul eden Murat Yücel için methiyeler düzdü.Savcı ve Mete Kuş Murat Yücel’i tabir tam yerinde tuvalet kağıdı olarak kullandı. Sonra da sifonu çekti. Şimdi devam edelim. Murat Yücel olabilirler ile insanları suçlamaktan utanmadın mı? Sabahın 7’sinde arkadaşlarının evlerine polis göndertmek hangi şerefli askere yakışır. Mahkeme komutanım komutanım diye yalakalık yaptığın Albay Mete Kuş seni kurtarsın bakalım.

Söylediğim şeyler afaki değildir delil isteyene fazlasıyla verebilirim sadece küçük bir örnek paylaşayım. Murat Yücel hazır mısın?

dxipnnzu8aevrsf.jpg-large

Ankesörlü olayının mucitlerinden biri de sensin. Hayatlarını çaldığınız o kadar masum insanın ahı kalır mı Murat Yücel? Simdi sormak lazım madem bu fto darbesi o zaman erdoganin koruma flilosunun başındaki albay terorist oldugunu kabul eden adamlara neden kefil olup ben tekrar bunlarla kolda uçarım diyor? Soralim mete KUS a bu adamları erdogana eskort uçak olarak da uçurur musun? Mahkeme sonunda örgütüne savas açtı 🙂 Ek ifade vererek daha fazla masum insani suçladı. Kim olduklarını bilmiyorum. Bu murat YUCEL ile irtibatı olanların dikkat etmesinde fayda var. Kardeşim dediği adamları satan adam herkesi satar.

Pilot olmak güzel bir şey, subay olmak güzel bir şey Murat Yücel… Ama herseyde once bir subay şerefli olmalı. kişiliğinden once lovye icin sedefini satan dan ne subay olur ne asker.. Subay Kendisini tuvalet kagidi gibi kullandırtmamalı. Kankan Haluk a da soyle sıra onda 🙂

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: